IT Project Manager/Scrum Master

IT Project Manager, Scrum Master, software development, wytwarzanie oprogramowania, integracje
Naszym Klientem jest największy na polskim rynku dostawca usług ochrony urządzeń mobilnych, dla którego poszukujemy obecnie:

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie projektami związanymi z wytwarzaniem oprogramowania
  • Współpraca z zespołami developerskimi
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie wytwarzania i wdrażania systemów
  • Dbanie o terminowe zakończenie wszystkich etapów projektów
  • Zapewnienie wsparcia zespołom, motywowanie, aby zadania były realizowane zgodnie ze Scrum
  • Wykrywanie ryzyk i szans oraz ich raportowanie
  • Promowanie wartości Scrum w zespole
  • Pomoc w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, dbanie o transparentność i przepływ informacji

Oczekiwania:
  • Komercyjne doświadczenie w koordynowaniu lub zarządzaniu inicjatywami IT
  • Doświadczenie z organizacji o złożonej architekturze systemów: różne domeny biznesowe oraz funkcjonalności, integracje między systemami, systemy wielowarstwowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z dostawcami zewnętrznymi

Firma proponuje:
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę hybrydową (biuro w ścisłym centrum Warszawy)

Hays Poland Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#1161245
Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Sumário

Cargo
Permanente
Setor
Technologia & Usługi internetowe
Localização
Warszawa
Área de especialidade
Technology
Referência
1161245
Data de encerramento
13 Sep 2022

Fale com um Consultor

Fale com Justyna Cichorz, o consultor especializado responsável por esta vaga,, localizado em Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefone: +48225845650

Oportunidades semelhantes IT Project Manager/Scrum Master

  • IT PMO Associate Manager

    Project Management, Change Management, Associate Manager, Agile, IT, PMO, Stakeholder Management, Kraków
    Kraków
  • Scrum Master

    Agile, Scrum, Kanban, SAFe, GitHub, Jira, Confluence, Office 365
    Polska150-200
  • IT Project Manager

    Project Management, b2b, IT, MS Project, agile, scrum, remote, banking
    Polska

    #Scrum #Master #Warsaw
    Warszawa
  • IT Project Coordinator

    Excel, MsProject, PowerBI, IT experience
    Kraków