Inżynier wyposażenia statku

Outfitting piping machinery branża okrętowa shipbuilding marine maritime
Naszym Klientem jest znana firma działająca prężnie w branży okrętowej. Specjalizuje się w projektowaniu wyspecjalizowanych jednostek pływających, konstrukcji stalowych oraz offshore włącznie z elementami zarządzania projektami czy zaopatrzenia. Na potrzeby rozwijania portfolio firmy, poszukujemy osób zainteresowanych rolą Projektanta w Dziale orurowania.

Zadania:

  • Tworzenie modeli 3D rurociągów zgodnie z wcześniej ustalonymi wytycznymi;
  • Przygotowanie dokumentacji warsztatowej/ projektowej w 2D oraz 3D;
  • Wsparcie reszty zespołu w codziennych czynnościach i podczas realizacji specjalistycznych projektów end-to-end;

Oczekiwania:

  • Ukończone studia wyższe techniczne kierunkowe, np. Oceanotechnika;
  • Min. roczne doświadczenie zawodowe w branży okrętowej na podobnym stanowisku, np. jako Asystent w biurze projektowym;
  • Podstawowa umiejętność tworzenia projektów orurowania w Basic-u oraz w Detalu;
  • Umiejętność posługiwania się programem AutoCAD oraz AVEVA Outfitting lub Cadmatic;
  • Posługiwanie się j. angielskim w stopniu umożliwiającym komunikację;
  • Umiejętność pracy w zespole;

W zamian firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz szkolenia wewnętrzne i ambitne możliwości rozwoju na każdym etapie projektowania statków.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1167802
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Inżynieria
Location
Gdansk
Specialism
Produkcja
Ref:
1167802

Talk to a consultant

Talk to Joanna Golda, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 785 557 826