Inżynier procesu- dział opakowań

Inżynier procesu, FMCG, opakowania, plastik, process engineer, packaging, plastic, chemistry
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży chemicznej, z siedzibą w Strzelcach Opolskich, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera procesu do działu Produkcji Opakowań.
Na tym stanowisku głównym celem będzie wsparcie Działu Produkcji Opakowań w obszarach wdrażania nowych produktów, utrzymania i ulepszania wydajności pracy maszyn, analizy kosztów nowych produktów, ciągłego doskonalenia, zapewnienia szkoleń technicznych w zakresie produkcji opakowań, pomoc w realizacji projektów inwestycyjnych Działu Produkcji Opakowań oraz zarządzanie Autonomicznym Utrzymaniem Ruchu. Osoba zatrudniona na stanowiska jest liderem projektu - musi posiadać umiejętności motywowania współpracowników niepodlegających jej bezpośrednio, delegować zadania i sprawdzać ich wykonanie. Niezbędna jest dobra organizacja i umiejętności motywacyjne.

Obowiązki, jakie czekają Inżyniera procesu:
1. Płynny i terminowy proces wdrażania nowych produktów (ang. New Product Implementation)
2. Utrzymanie i usprawnianie wydajności pracy maszyn - kontrola i obniżanie kosztów konwersji
3. Ciągłe doskonalenie - kontrola i obniżanie kosztów konwersji oraz poprawa, jakości:
- Prowadzi prace związane z wdrożeniem narzędzi:
  • SMED / Autonomiczne Utrzymanie Ruchu
  • 5s
  • Projekty oszczędnościowe
  • Poprawa OEE
4. Szkolenie Operatorów Technicznych - zwiększenie kompetencji technicznych działu
5. Określenie wszystkich wymagań dla nowych inwestycji/ projektów
6. Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z nowymi uruchomieniami i bieżącą eksploatacją:
7. Przygotowanie specyfikacji technicznych
8. Analiza przepływu produktów
9. Przygotowanie testów produkcyjnych
10. Zarządzanie projektem
11. Przygotowanie projektów inwestycyjnych
12. Współpraca z innymi działami
13. Punktualność

Wymagania:
- Preferowane wykształcenie wyższe na kierunku Mechanika lub Automatyka
- Zarządzanie projektami
- Lean i procesy produkcyjne
- Doświadczenie w branży FMCG lub innej
- Znajomość urządzeń produkcyjnych dedykowanych do procesu produkcyjnego
- Doświadczenie w prowadzeniu kilku projektów jednocześnie
- Znajomość procedur bezpieczeństwa
-Obsługa komputera (MS Office)
-Język angielski – w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie (C1)

Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, w zgranym zespole, a także duże szanse na rozwój. Firma oferuje także dodatowe benefity, takie jak dodatki świąteczne i urlopowe, czy dofinansowanie posiłków. #1163243
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Inżynieria
Lokalizacja
Opole
Obszar specjalizacji
Inżynieria i Ekologia
Nr ref.:
1163243
Data ważności
31 May 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Oliwia Debska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice
Hays, ul. Chorzowska 6

Telefon: 885899467