Inżynier MES

MES FEA Obliczenia wytrzymałościowe Analizy numeryczne
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży Automotive będąca znanym dostawcą nowoczesnych części do samochodów osobowych. Posiada na świecie ponad 200 zakładów produkcyjnych, a w swoich szeregach zatrudnia ponad 100 tysięcy osób. Obecnie do swojego działu R&D poszukuje osób zainteresowanych rolą Inżyniera MES. Miejscem pracy będą okolice Warszawy.

Zadania:

  • Nadzór nad projektami analiz MES;
  • Przygotowanie modeli MES i analiz numerycznych;
  • Wykonywanie wirtualnych testów zderzeniowych;
  • Wprowadzanie udoskonaleń technicznych w istniejących produktach;
  • Bliska współpraca z wewnętrznymi działami firmy;
  • Udział w zagranicznych projektach i bliska współpraca z największymi liderami branży motoryzacyjnej;

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze analiz MES i koordynowaniu projektów;
  • Ukończenie studiów wyższych, kierunkowych – Mechanika i Budowa Maszyn;
  • Praktyczna wiedza z zakresu wytrzymałości materiałów, mechaniki, podstaw konstrukcji maszyn oraz solverów FEA i przepływów i drgań;
  • Umiejętność pracy na HyperWorks;
  • J. angielski umożliwiający swobodną komunikację;

W zamian firma oferuje stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie oraz system bonusowy. Nasz Klient daje również możliwość skorzystania z podstawowych benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych) jak i z dofinansowania do nauki j. obcych oraz do szkoleń i kursów. Pracownicy mają możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, wakacje pod gruszą, dofinansowanie do biletów na spektakle i do kina). Dla osób dojeżdżających z Warszawy i okolic, firma oferuje możliwość przejazdów firmowym autobusem.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1165726
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Produkcja
Location
Warszawa
Specialism
Produkcja
Ref:
1165726

Talk to a consultant

Talk to Joanna Golda, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 785 557 826