Human Resources Administrator

HR English Administrator
Dla naszego klienta z branży konsultingowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Human Resources Administrator with English.

Miejsce pracy: Poznań -> praca w trybie hybrydowym.

Zadania:

  • Organizacja onboardingu,
  • Opieka nad bazą danych,
  • Przygotowywanie raportów,
  • Przeprowadzanie analiz personalnych,
  • Zapewnianie dodatkowego wsparcia administracyjnego.

Wymagania:

  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1),
  • Licencjat z zasobów ludzkich lub pokrewnej dziedziny,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza MS Excel),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dodatkowe ubezpieczenie,
  • Premie,
  • Programy zwrotu czesnego, kursy językowe oraz możliwości rozwoju zawodowego i nauki,
  • System świadczeń pracowniczych,
  • Karta do wykorzystania na posiłki i/lub artykuły spożywcze,
  • Biurowa przestrzeń rekreacyjna.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. #1162127
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Rekrutacja
Lokalizacja
Poznan
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1162127

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Julia Maslyk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Poznań
Hays, ul. Młyńska 16

Telefon: 661538454