HR Specialist

HR Specialist with English; Specialista ds. HR
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży nowoczesnych usług i technologii IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. HR do biura w Warszawie.

Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie procesów rekrutacji pracowników (przygotowywanie kampanii rekrutacyjnych, selekcja oraz dobór odpowiednich kandydatów, prowadzenie spotkań rekrutacyjnych)
  • Onboarding oraz szkolenie nowych pracowników w zakresie obowiązujących regulaminów, procedur i kultury organizacyjnej
  • Identyfikacja i analiza potrzeb szkoleniowych; organizacja szkoleń wewnętrznych, zewnętrznych i kontakt z dostawcami oraz administracja platformą e-learningową; prowadzenie szkoleń dla pracowników i raportowanie na potrzeby Grupy
  • Prowadzenie projektów HR w zakresie efektywności, rozwoju i zaangażowania pracowników
  • Uczestniczenie w grupach projektowych w regionie EMEA
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Działu HR, Zarządu oraz europejskiej Centrali

Nasze wymagania:
  • Minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze miękkiego HR (rekrutacje, szkolenia, projekty HR)
  • Wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodą komunikację w środowisku międzynarodowym - warunek konieczny
  • Umiejętności w zakresie planowania, organizacji i realizacji procesów rekrutacji
  • Umiejętności w zakresie prowadzenia szkoleń dla pracowników
  • Umiejętności interpersonalnych, komunikatywności i zaangażowania we współpracę z klientami wewnętrznymi i dostawcami
  • Nastawienia na realizację celów rzetelnego podejścia do wykonywanych obowiązków i kreatywności w poszukiwaniu nowych, odważnych rozwiązań
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności realizacji zadań pod presją czasu

Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią globalnej korporacji
  • Udział w przedsięwzięciach i projektach zarówno lokalnych jak i międzynarodowych
  • Niezbędne narzędzia do codziennej pracy (laptop, telefon) oraz na nowo zaaranżowane, nowoczesne biuro
  • Miejsce w kompetentnym, miłym i zaangażowanym Zespole z wielkimi ambicjami
Benefity:
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (z domu i z biura)
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe
#1164512
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Technologia & Usługi internetowe
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
HR i Szkolenia
Nr ref.:
1164512
Data ważności
13 Jun 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Magdalena Okupinska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Tricity
Hays, Al. Grunwaldzka 472D

Telefon: 665260317