HR & Payroll Manager

Manager, payroll, HR, zarządzanie zespołem, angielski,
Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Managera ds. kadr i płac.

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie podległym zespołem (3-4 osoby)
  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie procesów personalnych
  • Aktualizacja i proponowanie efektywnych rozwiązań w zakresie polityki kadrowo-płacowej
  • Tworzenie i optymalizacja procesów, procedur i narzędzi kadrowo-płacowych
  • Udział w optymalizacjach biznesowych
  • Możliwość udziału w projektach z poziomu Grupy
  • Doradztwo w zakresie prawa pracy
  • Wsparcie merytoryczne Top Managementu
  • Reprezentowanie firmy w audytach
  • Proponowanie rozwiązań systemowych
  • Wsparcie operacyjne z zakresu kadrowo-płacowego (naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji itp.)

Wymagania:
  • Kierunkowe wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 - aktywnie wykorzystywany w pracy
  • Doświadczenie na stanowisku Lidera/Managera - minimum 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Doświadczenie w międzynarodowych strukturach
  • Bardzo dobra znajomość systemów kadrowo-płacowych
  • Praktyczna znajomość MS Excel
  • Samodzielność działania, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Proaktywność, chęć podejmowania się dodatkowych zadań, chęć wprowadzania usprawnień

Oferowane:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia, nauka języka angielskiego, platforma kafeteryjna, paczki świąteczne, spotkania integracyjne
  • Pozytywna, swobodną atmosfera pracy
  • Możliwość udziału w projektach HR z obszaru Grupy
  • Parking dla pracowników

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#1166050
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Produkcja
Location
Warszawa
Specialism
HR i Szkolenia
Ref:
1166050
Closing date
31 Aug 2022

Talk to a consultant

Talk to Ewa Pietrys, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 22 584 56 50