HR Admin with German / Kadry

HR, Administration, German, Niemiecki, Kadry, Administracja

Twoja następna firma:
Naszym klientem jest korporacja, która dostarcza gaz i energie.

Opis stanowiska:

-Wykonywanie wszystkich czynności administracyjnych HR dla Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polski: onboarding, zmiany w regulaminie pracowniczym, dokumentacja macierzyńska/ojcowska, przetwarzanie urlopów, dostarczanie referencji,
-Zarządzanie skrzynkami pocztowymi HR, odpowiadanie na zapytania współpracowników i menedżerów, w razie potrzeby,
-Administrowanie dokumentacja pracownicza,

Wymagania:
-Doświadczenie w kadrach,
-Znajomość prawa pracy,
-Angielski na poziomie B2+/C1
-Niemiecki na poziomie B2,

Co zyskujesz?
Prace w międzynarodowym środowisku, szerokie możliwości rozwoju oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. #1162147
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Badania i Rozwój & Nauka
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Business Services
Nr ref.:
1162147

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Michalina Gregorczyk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: 12 201 36 61