Head of Administration

Manager, Kierownik, Administracja, Rozliczenia, Budżetowanie, Angielski
Świetna możliwość rozwoju i praca w międzynarodowym środowisku, o skandynawskiej kulturze organizacyjnej.

Główne obowiązki:
  • zarządzanie 4-5os. zespołem administracyjnym
  • odpowiedzialność za przygotowanie, weryfikację i kontrolowanie budżetu
  • koordynowanie procesu podpisywania umów, czuwanie nad poprawnością dokumentacji
  • bycie na bieżąco z aktualizacjami i instrukcjami przekazywanymi z Grupy oraz przekazywanie ich pracownikom (np. informacje dotyczące budżetu, rozliczeń podróży i wydatków)
  • wsparcie w fakturowaniu, rozliczeniach wydatków, księgowości
  • wsparcie w administracji kadrowej
  • współpraca z siedzibą główną - komunikacja w języku angielskim
  • współpraca w kwestiach finansowych z Regionalnym Centrum Usług Wspólnych
  • proponowanie nowych rozwiązań, usprawnień procesów

Wymagania:
  • doświadczenie w administracji na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem - będzie atutem
  • doświadczenie w finansach, księgowości (wystawianie faktur i rozliczenia wydatków)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - B2/C1
  • elastyczność, otwartość, komunikatywność, relacyjność

Oferowane:
  • umowa o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pakiet benefitów

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
#1166779
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Sektor rządowy i publiczny
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
HR i Szkolenia
Nr ref.:
1166779
Data ważności
31 Aug 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Ewa Pietrys, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 22 584 56 50