Food Technologist

Technolog Żywności/ Technolog branży spożywczej / woj. podkarpackie
Dla naszego Klienta, firmy farmaceutycznej o długoletniej tradycji ; eksperta w suplementacji i żywienia sportowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko Technolog Żywności.

Lokalizacja: okolice Dębicy
Zakres obowiązków:

  • Projektowanie nowych produktów z kategorii żywność funkcjonalna
  • Tworzenie receptur i udział w prowadzeniu prób technologicznych w zakresie wytwarzania żywności funkcjonalnej, w tym. batonów, wyrobów cukierniczych w skali laboratoryjnej, półtechnicznej i produkcyjnej
  • Opracowywanie, wdrażanie, prowadzenie i doskonalenie procesów produkcji batonów i wyrobów cukierniczych
  • Dokonywanie oceny przydatności technologicznej i wyboru surowców
  • Wprowadzanie bądź inicjowanie nowych rozwiązań produktowych na podstawie przeprowadzonej analizy rynku, doniesień naukowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: technolog branży spożywczej o specjalności cukierniczo-piekarniczej lub pokrewne)
  • doświadczenie i predyspozycje do tworzenia i udoskonalania kompozycji smakowych
  • bardzo dobra praktyczna znajomość procesów technologicznych w obszarze produkcji żywności w tym: batonów, wyrobów czekoladowych i cukierniczych
  • intuicyjne i kreatywne podejście do opracowania receptur produktów
  • doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania wyrobów cukierniczych i/ lub produktów wzbogacanych, żywności funkcjonalnej
  • znajomość metod oceny i analizy sensorycznej oraz doświadczenie w panelu sensorycznym, wrażliwość sensoryczna
  • znajomość trendów rynkowych branży spożywczej i cukierniczej ze szczególnym uwzględnieniem żywności funkcjonalnej w tym batonów
  • doświadczenie w realizacji projektów na rzecz poprawy wydajności w obszarze produkcji oraz na rzecz poprawy jakości wyrobów
  • umiejętność szybkiego i elastycznego podejścia do rozwiązywania napotkanych zdarzeń produkcyjnych

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multi Sport
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Hays Poland Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod nr 361.

#1164588
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Okolice Dębicy
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1164588
Data ważności
31 Aug 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Paulina Kulanek, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telefon: 609 903 001