First Line IT Support with German (remote)

IT, Support, First line, Service desk
Dla międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko First Line IT Support with German.

Obowiązki:
  • Wsparcie pierwszej linii IT Support
  • Informowanie klientów o aktualizacjach dotyczących konkretnych incydentów
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi klienta
  • Odpowiadanie na zapytania klientów w terminie;
  • Prace administracyjne w zespole

Od kandydatów wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2. Dodatkowym atutem jest doświadczenie w Service Desku. Idealny kandydat zna Windows XP - 10 oraz posiada wiedzę na temat przeglądarek, jak i programów MS Office.

Kandydatom oferujemy możliwość 100% pracy zdalnej oraz sprzęt służbowy potrzebny do codziennej pracy. Dla chętnych istnieje możliwość pracy z biura w Krakowie. Nasz Klient oferuje również możliwość udziału w licznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje swoich pracowników oraz możliwości rozwoju w strukturach firmy. Oferujemy umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia. #1168661
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Temporary
Industry
Technologia & Usługi internetowe
Location
Polska
Specialism
Business Services
Ref:
1168661

Talk to a consultant

Talk to Joanna Laska, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: +48513047444