Executive Assistant to CEO

Asystent/ka CEO, angielski, międzynarodowe środowisko pracy, executive assistant, board management
Dla międzynarodowej firmy, o rozpoznawalnej i cenionej marce, lidera w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko Executive Assistant to CEO.

Zakres obowiązków:
  • wsparcie CEO - komunikacja w języku angielskim
  • zarządzanie kalendarzem (planowanie, wyznaczanie priorytetów i organizowanie telekonferencji, wideokonferencji, spotkań biznesowych)
  • udział w przygotowywaniu spotkań Zarządu, Rady Nadzorczej
  • kompleksowa organizacja podróży służbowych również zagranicznych
  • zapewnienie prawidłowego i płynnego obiegu dokumentacji i korespondencji
  • przygotowywanie prezentacji, minutek, raportów, podsumowań, zestawień, weryfikacja dokumentów
  • weryfikacja umów pod kątem kwestii formalnych i koordynacja procesu podpisywania dokumentów
  • czuwanie nad terminami, informowanie CEO o deadlinach

Od Kandydatów oczekujemy:
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku
  • obycie biznesowe, profesjonalizm
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - B2/C1
  • bardzo dobrej znajomość MS Office, w szczególności
  • wysokich zdolności interpersonalnych, umiejętności pracy w zespole
  • osobę na tym stanowisku powinny cechować wysokie standardy etyczne, proaktywność
  • idealnym kandydatem będzie osoba otwarta, pełna energii, empatii i chęci działania :)

Oferowane:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach
  • pozytywną atmosferę pracy
  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenie urlopowe, karta sportowa, platforma benefitowa, zajęcia języka angielskiego)
  • miejsce parkingowe
  • wyjścia integracyjne, świętowanie urodzin :)
  • praca w modelu hybrydowym
#1167053
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Technologia & Usługi internetowe
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
HR i Szkolenia
Nr ref.:
1167053
Data ważności
21 Aug 2022

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Ewa Pietrys, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 22 584 56 50