Elektryk

Elektryk, technik elektryk, specjalista elektryk, electric,
Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Elektryka

Zadania:
• Diagnoza i usuwanie awarii maszyn i urządzeń.
• Wykonywanie okresowych przeglądów i napraw elektrycznych,
• Realizacja prac monterskich, polegających na montażu elementów wyposażenia elektrycznego (połączenia, prace elektromonterskie, uruchamianie systemów elektrycznych i elektronicznych).

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe,
• Uprawnienia SEP E w zakresie sieci i urządzeń elektrycznych do 1 kV
• Doświadczenie zawodowe,
• Znajomość schematów elektrycznych, mile widziane mechanicznych i pneumatycznych.
• Doświadczenie w naprawie maszyn produkcyjnych mile widziane.

Nasz Klient oferuje:
• Umowę o pracę,
• Premię miesięczną
• Benefity ZFŚS,
• Możliwość rozwoju i szkoleń

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1171153
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Leszno
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1171153

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Malgorzata Pawlak, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Wrocław
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telefon: 785 012 866