E-commerce Manager

E- commerce Manager, Digital Marketing Manager, Opole, great job opportunity! Oferta pracy!
Dla naszego Klienta- dynamicznie rozwijającej się firmy z branży e- commerce zlokalizowanej w woj. opolskim (Dobrodzień)- poszukujemy zaangażowanej oraz proaktywnej osoby na stanowisko: E- commerce Manager.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój świetnie funkcjonującego biznesu, współtworzenie wraz z innym członkami zespołu długookresowej strategii wspierającej budowanie wizerunku marki oraz będzie miała realny wpływ na rozwój firmy, w skład której wchodzą pasjonaci roślin :)

Główne obowiązki:
  • Współtworzenie strategii mającej na celu budowanie wizerunku marki oraz rozwój biznesu
  • Koordynacja prac kilkuosobowego zespołu
  • Rozbudowa sklepu internetowego, dbałość o wskaźniki konwersji oraz optymalizacja pod kątem UX
  • Planowanie oraz koordynacja działań reklamowych, promocyjnych oraz nadzór nad ich realizacją
  • Odpowiedzialność za działania marketingowe w zakresie badania rynku, ustalania cen produktów, najkorzystniejszych kanałów dystrybucji
  • Dbałość o obszar Customer experience
  • Koordynacja działań w social mediach (Fb, Yt, IG), analiza skuteczności, rentowności
  • Rozbudowa zaplecza contentowego i jego optymalizacja zgodna z zasadami SEO oraz UX
  • Monitorowanie i analiza działań marketingowych konkurencji
  • Realizacja kampanii Google Ads, PLA, Google Shopping, Fb, itp. oraz ich optymalizacja