Doradca Techniczno – Handlowy

Doradca techniczno-handlowy, obróbka skrawaniem, CNC, sprzedaż

Dla naszego Klienta, dystrybutora narzędzi do obróbki skrawaniem, poszukujemy kandydata na stanowisko: Doradca Techniczno – Handlowy.

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie woj. podkarpackiego
  • aktywna sprzedaż narzędzi do obróbki skrawaniem
  • utrzymywanie i rozwijanie współpracy z klientami już istniejącymi
  • wybór najlepszych rozwiązań dla klienta na podstawie wiedzy technicznej i asortymentu
  • przeprowadzanie testów narzędzi i pomoc we wdrożeniu nowych narzędzi u klienta
  • przygotowanie ofert handlowych
  • realizowanie planów sprzedażowych

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC i/lub w sprzedaży narzędzi skrawających
  • wiedza z zakresu obróbki skrawaniem- mile widziane
  • gotowość do pracy w strukturach handlowych
  • bardzo dobra komunikacja i umiejętność współpracy
  • silna motywacja na realizację zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do kilkudniowych wyjazdów krajowych i zagranicznych kilka razy w roku
  • udział w comiesięcznych spotkaniach w siedzibie firmy na Śląsku

Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii od sprzedaży
  • narzędzia do pracy: telefon, tablet, samochód- również do celów prywatnych
  • cykl szkoleń w Polsce i za granicą
  • spotkania i wyjazdy integracyjne
  • pracę w trybie Home Office i w terenie
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w zgranym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
#1161551
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Inżynieria
Location
Rzeszów
Specialism
Sprzedaż
Ref:
1161551
Closing date
31 May 2022

Talk to a consultant

Talk to Katarzyna Horzela, the specialist consultant managing this position, located in Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telephone: 515 103 901