Customer Service with German

German, customer service with german, obsługa klienta, niemiecki
Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Customer Service with German.
Miejsce pracy: Bogucin (ok.25 minut od centrum Poznania) - możliwość pracy hybrydowej.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel & PowerPoint),
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z Klientem,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem,
  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętności kalkulacyjne.

Zadania:
  • Obsługa klienta niemieckojęzycznego,
  • Przyjmowanie zamówień,
  • Praca w systemie Navision,
  • Obsługa składanych reklamacji,
  • Dbanie o dobrą jakość obsługi klienta,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Wsparcie pracowników.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Po wdrożeniu możliwość pracy w trybie hybrydowym,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • Karty pracownicze umożliwiające wygodne korzystanie z automatów,
  • Pakiet ubezpieczeń,
  • Multisport.

Co dalej?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. #1161523
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Produkcja
Hely
Poznań
Szakterület
Obsługa Klienta
Szám:
1161523

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Julia Maslyk, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Poznań
Hays, ul. Młyńska 16

Telefon: 661538454