Customer Service Specialist

SAP, customer service, angielski

Dla naszego klienta – biura handlowego dużej międzynarodowej firmy, szukamy osoby na stanowisko Customer Service Specialist (B2B).
Główne zadania na tej pozycji:

  • Bieżący kontakt z klientami B2B i obsługa ich zamówień
  • Współpraca z dostawcami oraz działem sprzedaży w zakresie realizacji zamówień klientów
  • Koordynacja procesu sprzedaży od strony administracyjnej
  • Wystawianie faktur i innych dokumentów, obsługa reklamacji
  • Praca w systemie SAP, aktualizacja bazy danych klientów w systemie
  • Terminowe raportowanie

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie w mowie i w piśmie (B2)
  • Znajomość obsługi komputera ( Excel, Word, Power Point)
  • Znajomość SAP będzie dużym atutem

Dodatkowe ważne predyspozycje:
  • Zaawansowane zdolności organizacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Otwartość i komunikatywność
  • Inicjatywa i zaangażowanie w pracę

Firma oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Zwrot kosztów komunikacji miejskiej
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna Medicover
  • Bardzo miłą, przyjazną atmosferę pracy
  • Kameralny, serdeczny zespół
  • Biuro firmy tuż przy stacji metra Imielin

Jeśli jesteś zainteresowana/ny powyższą ofertą, kliknij w "Aplikuj Teraz" i prześlij nam swoje CV lub zadzwoń.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#1165139
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Produkcja
Location
Warszawa
Specialism
Obsługa Klienta
Ref:
1165139

Talk to a consultant

Talk to Ewa Wisniewska, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 722 370 765