CTO / Technology Director

CTO, IT Director, Technology Director, Medical divaces, Med-Tech, PM, Information Technology
Dla naszego klienta z branży medycznej poszukujemy osoby na stanowisko CTO / Dyrektora ds. Technologii.

Obowiązki:
  • tworzenie wizji i strategii IT
  • tworzenie polityk i procedur technologicznych w celu ulepszenia produktów
  • nadzorowanie efektywności zasobów technologicznych w organizacji
  • odpowiedzialność za architekturę powstających aplikacji i systemów
  • prowadzenie badań nad nowymi technologiami, które mogą usprawnić działalność firmy
  • monitorowanie wykorzystania i wdrażania nowych i istniejących technologii w różnych działach
  • śledzenie trendów i nowości na rynku
  • komunikacja z innymi członkami zarządu
  • organizacja harmonogramu prac zespołu technologicznego
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:
  • wykształcenie IT
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w budowaniu strategii na podstawie najnowszych trendów
  • bardzo mile widziane doświadczenie w branży medycznej / około medycznej
  • myślenie strategiczne i biznesowy zmysł
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • wysoki poziom komunikatywności
  • samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu
  • kompetencje przywódcze

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pracę w najdynamiczniej rozwijającej się firmie sektora medycznego
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Niekorporacyjne środowisko
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
#1163035
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Służba Zdrowia
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Technology
Nr ref.:
1163035

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Justyna Laskowska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 722 226 269