Consultant SAP (FICO, Treasury)

Konsultant SAP (FICO, TREASURY)
Dla naszego Klienta, miedzynarodowej firmy produkcyjnej z branży chemicznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Konsultant Techniczny SAP (FICO, TREASURY)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wsparcie biznesu w planowaniu i realizacji strategicznych zmian w systemie SAP
  • Udział we wdrażaniu zmian związanych z lokalnymi wymaganiami w zakresie obowiązków raportowania finansowego
  • Poszukiwanie nowych opcji wykorzystania istniejących zasobów i usprawnienia procesów
  • Bieżące wsparcie użytkowników kluczowych
  • Współpraca z dostawcą rozwiązania SAP i usług AMS w zakresie zmian i usuwania błędów
  • Samodzielne wykonywanie zmian w systemie w uzgodnionym zakresie

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym elektronicznym lub pokrewnym
  • Biegła znajomość obsługi modułu FICO oraz Treasury
  • Dobra znajomość modułu SD i MM, zwłaszcza w kontekście powiązań z FI
  • Umiejętność programowania ABAP
  • Znajomość technologii SAP w środowisku on-premise i cloud, w tym rozwiązań Data i Webservices
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikacja w międzynarodowym zespole

BENEFITY

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Szkolenia doskonalące oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna
#1164194
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Technologia & Usługi internetowe
Lokalizacja
Praca zdalna
Obszar specjalizacji
Produkcja
Nr ref.:
1164194

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Edyta Mlynarska, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telefon: +48 661 475 398