Cash / Reconciliation Specialist

Reconciliation, Cash Management, Fund
Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie analiz gotówkowych
- monitorowanie reklamacji od klientów lub kontrahentów
- uzgadnianie wpisów kasowych i ich weryfikacja z kontami i rachunkami
- nadzorowanie transakcji
- współpraca z zespołami handlu, agentami transferowymi

Wymagania:
- doświadczenie pracy w obszarze Reconciliation / Cash Management
- wysokie umiejętności prezentacyjne, organizacyjne i komunikacje
- dobra znajomość pakietu Microsoft Office
- język angielski - C1

Oferta:
- praca hybrydowa ( biuro w Krakowie )
- środowisko międzynarodowe
- start w styczniu 2023

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. #1171186
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Bankowość & Usługi Finansowe
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1171186

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Arkadiusz Chmiel, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: 122013642