Business Development Manager

Automatyka przemysłowa, automotive, rozwój biznesu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automatyki przemysłowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Business Development Manager.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskanie nowych kluczowych klientów, jak i dbałość o obecnych klientów celem budowania lepszej pozycji firmy wśród dostawców automatyki przemysłowej w branży
  • Monitorowanie i koordynacja aktywności w regionach sprzedaży wobec przyjętej strategii dla rynku
  • Bezpośrednia koordynacja kluczowych projektów u klientów
  • Wspieranie regionów sprzedaży oraz ich pracowników w realizacji celów biznesowych w branży
  • Planowanie i odpowiedzialność za budżet marketingowy
  • Udział w konferencjach, targach branżowych oraz śledzenie aktywności kluczowych klientów na portalach społecznościowych
  • Opracowanie strategii oraz współpraca z managerem regionalnym dla realizacji i planu wdrożenia określonej aktywności w regionie
  • Koordynacja i weryfikacja podejmowanych aktywności przez Inżynierów Sprzedaży wobec przyjętej strategii i ustaleń z managerem regionalnym
  • Budowanie innowacyjnych metod pozyskania klienta i przekazywanie ich do realizacji w regionach sprzedaży oraz w ramach aktywności w CEE oraz poza nim

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Automatyka i Robotyka
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu
  • Znajomość branży Automotive
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Wiedza branżowa, w tym znajomość aktualnych trendów
  • Znajomość metod analizy rynku np. SWOT, analiza portfelowa
  • Mile widziane uprawnienie SEP 1 kV
  • Kompetencje managerskie
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Myślenie strategiczne, inicjatywa
  • Orientacja na zmiany i na cele
  • Asertywność, umiejętność budowania autorytetu
  • Orientacja na klienta i umiejętność wywieranie wpływu

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premie kwartalne
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód do użytku prywatnego, laptop, telefon)
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. Multisport, Lux Med, ubezpieczenie grupowe)
  • Pracę w systemie hybrydowym (raz w tygodniu w biurze)
  • Ścieżkę szkoleń technicznych i produktowych
  • Szkolenia rozwojowe kompetencyjne
  • Dostęp do platformy szkoleniowej Udemy
  • Pracę z wieloma osobami z oddziałów zagranicznych, pracę z klientami z różnych branży, ciągły rozwój z obszaru automatyki przemysłowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Inżynieria
Location
Polska
Specialism
Sprzedaż
Ref:
1158928
Closing date
31 Mar 2022

Talk to a consultant

Talk to Katarzyna Horzela, the specialist consultant managing this position, located in Katowice
Hays, al. Roździeńskiego 1A

Telephone: 515 103 901