Business Analyst

Business analyst/pricing analyst/sales analyst/market analyst/Power BI/SAP/B2B/B2C
Naszym Klientem to światowej klasy producent opon dla samochodów osobowych oraz użytkowych – ciężarowych, autobusów, rolniczych.

Odpowiedzialność i zadania stawiane na stanowisku:
  • Monitorowanie, analiza i raportowanie danych rynkowych,
  • Analizowanie oraz dostarczenie danych mających na celu wspieranie strategicznych działań w organizacji,
  • Analiza ewolucji cen B2B i B2C w różnych kanałach dystrybucji i u różnych kluczowych klientów
  • Weryfikacja danych w systemach sprzedażowych SAP / Markis pod kątem oferty sprzedaży,
  • Raportowanie i kontaktowanie się z działami Pricing/Business Intelligence w centrali,
  • Tworzenie narzędzi do porównywania cen,
  • Wprowadzanie warunków oraz niezbędnych danych do systemu SAP.

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość, statystyka, matematyka),
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Znajomość SAP, Power Query i PowerBI,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne,
  • Umiejętność prowadzenia analizy biznesowej i logicznego myślenia
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, odpowiedni okres wdrożeniowy w zależności od umiejętności i dotychczasowego doświadczenia. Zapewniamy możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, pakiet benefitów oraz możliwość pracy hybrydowej.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. #1167252
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Sprzedaż detaliczna i dobra konsumpcyjne
Location
Warszawa
Specialism
Business Services
Ref:
1167252

Talk to a consultant

Talk to Angelika Draniak, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 785506595