Benefits Coordinator

HR, administracja, benefits, angielski, English
Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Benefits Coordinator.

Zakres obowiązków:
• pomoc pracownikom przy zapisie do programów świadczeń
• odpowiadanie na zapytania pracowników dotyczące ich świadczeń
• aktualizowanie ewidencji świadczeń pracowniczych

Wymagania:
• doświadczenie w obszarze HR/administracji
• dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
• umiejętności organizacyjne

Pracodawca oferuje:
• możliwość doskonalenia zawodowego
• pracę hybrydową w międzynarodowej firmie
• sprzęt do pracy

HAYS Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
HAYS Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361. #1166828
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Temporary
Industry
Rekrutacja
Location
Katowice
Specialism
HR i Szkolenia
Ref:
1166828

Talk to a consultant

Talk to Patrycja Platek, the specialist consultant managing this position, located in Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telephone: +48122013685