Benefits Administration Manager

HR, administracja, manager, angielski, English
Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Benefits Administration Manager.

Zakres obowiązków:
• ogólna administracja świadczeń w regionie
• nadzór nad koordynatorami świadczeń
• aktualizacje przepisów dotyczących świadczeń

Wymagania:
• min 2 lata doświadczenia w obszarze HR
• dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
• umiejętności komunikacyjne

Pracodawca oferuje:
• możliwość doskonalenia zawodowego
• pracę hybrydową w międzynarodowej firmie
• sprzęt do pracy

HAYS Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
HAYS Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361. #1166829
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Rekrutacja
Lokalizacja
Katowice
Obszar specjalizacji
HR i Szkolenia
Nr ref.:
1166829

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Patrycja Platek, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: +48122013685