Automatyk

Automatyk, inżynier automatyk,

Zakres zadań:
  • Naprawa i konserwacja urządzeń
  • Bieżąca kontrola poprawności działania maszyn i urządzeń
  • Kontrolowanie eksploatacji maszyn i urządzeń oraz rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej
  • Analiza przyczyn awarii i przestojów urządzeń oraz opracowywanie działań prewencyjnych
  • Modernizacja parku maszynowego
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

Wymagany zakres umiejętności i zadań:
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu na podobnym stanowisku
  • Sterowniki PLC S7-300 - oprogramowanie Step 7
  • Sterowniki PLC S7-1200/1500 - oprogramowanie TIA PORTAL - mile widziane
  • Roboty przemysłowe ABB
  • Systemy wizualizacji Wonderware InTouch (mile widziane)
  • Sieci przemysłowe profibus i profinet (mile widziane)
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Znajomość pneumatyki i hydrauliki
  • Uprawnienia do 1 KV

Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatki: premia miesięczna wynikowa , dodatek nocny standard, godziny nadliczbowe standard
  • Fundusz socjalny (bony święta: Wielkanoc, Boże Narodzenie, dofinansowanie wypoczynku)
  • Pakiet opieki medycznej Luxmed
  • Praca w systemie III zmianowym
#1159548
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Części samochodowe
Location
Jawor
Specialism
Produkcja
Ref:
1159548

Talk to a consultant

Talk to Joanna Wykurz, the specialist consultant managing this position, located in Wroclaw
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telephone: 661870542