Automatyk

Automation Engineer, Inżynier Automatyk, Automotive
Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Automatyka Utrzymania Ruchu.

Główne zadania:
  • Utrzymanie Ruchu w obszarze automatyki
  • Dbałość o ciągłość produkcji
  • Wykonywanie harmonogramów konserwacji
  • Diagnostyka, usuwanie awarii, rozwiązywanie bieżących problemów
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Praca na sterownikach PLC
  • Kontrolowanie stanu części zamiennych do maszyn i urządzeń oraz zgłaszanie zapotrzebowania

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek - piątek)
  • Znajomość zagadnień z obszaru automatyki
  • Umiejętność posługiwania się i tworzenia schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Ddobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity finansowe
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Pakiet szkoleń
#1164610
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Produkcja
Location
Gliwice
Specialism
Produkcja
Ref:
1164610
Closing date
31 May 2022

Talk to a consultant

Talk to Oliwia Debska, the specialist consultant managing this position, located in Katowice
Hays, ul. Chorzowska 6

Telephone: 885899467