Automatyk

Automation, automatyk, PLC, Siemens, Mitsubishi, TPM, UR, utrzymanie ruchu, SEP
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej dostarczającej produkty i usługi systemów przeciwpożarowych i systemów bezpieczeństwa, poszukujemy osoby na stanowisko Automatyka do zespołu Utrzymania Ruchu.

Obowiązki:
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • naprawy maszyn i urządzeń, diagnozowanie przyczyn usterek i awarii
  • dokonywanie przeglądów prewencyjnych oraz ich harmonogramowanie
  • prowadzenie dokumentacji maszyn
  • uruchamianie nowych maszyn i linii produkcyjnych
  • zarządzanie magazynem części zamiennych
  • modernizacje i wprowadzanie usprawnień
  • podejmowanie decyzji i proponowanie rozwiązań problemów
  • współpraca na poziomie operacyjnym z firmami zewnętrznymi w zakresie naprawy i konserwacji urządzeń
  • wspieranie stałego doskonalenia poprzez wyciąganie wniosków z awarii oraz zgłaszanie uwag i sugestii dotyczących udoskonaleń
  • działanie zgodnie z metodologią 5S

Oczekiwania:
  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • znajomość metodologii TPM, prewencyjne i autonomiczne utrzymanie ruchu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych, pneumatycznych
  • znajomość zagadnień z automatyki
  • znajomość wymagań norm i przepisów elektrycznych
  • uprawnienia SEP (warunek konieczny)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia i kursy techniczne
  • pakiet benefitów
  • pakiet socjalny
  • międzynarodowe środowisko pracy

Zachęcam do aplikowania!
#1162234
Klicka här för att läsa HAYS Integritetspolicy, som ger detaljerad information om hur vi använder och skyddar din personliga information samt dina rättigheter kopplade till dina personuppgifter som vi har sparade hos oss .

Sammanfattning

Jobbtyp
Rekrytering
Industri
Produkcja
Ort
Debica
Specialisering
Produkcja
Ref:
1162234
Slutdatum
31 May 2022

Tala med en konsult

Tala med Oliwia Debska, specialistkonsulten som hanterar denna position, i Katowice
Hays, ul. Chorzowska 6

Telefon: 885899467