AR Accountant with Italian

Finanse, AR, Accounts Receivable, Należności, Księgowość
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków i odpowiedzialności
  • Pozyskiwanie należności od klientów i zapewnianie płatności na czas. Sporządzanie i wysyłanie klientom wyciągów z konta. Wysyłanie regularnych wezwań do zapłaty zgodnie z procedurą.
  • Zarządzanie zablokowanymi zamówieniami, zwalnianie zamówień zgodnie z procedurą
  • Analiza i księgowanie przychodzących płatności na poszczególnych kontach
  • Analiza i rozliczanie nieprzypisanych środków pieniężnych
  • Obsługa kont klientów (w tym: odpisy, księgowanie not korygujących, zwroty)
  • Cotygodniowy proces płatności klientom
  • Mailowe odpowiadanie na pytania klientów oraz wyjaśnianie i rozwiązywanie niezgodności na kontach
  • Zarządzenie skrzynką generyczną, odpowiadanie na maile od klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Znajomość obowiązującej dokumentacji procesowej oraz wymagań zawartych w procedurze (SOP)
  • Wykorzystanie umiejętności analitycznych w celach raportingowych
  • Aktywny udział w projektach działowych w celu usprawniania procesu, implementacji nowych rozwiązań

Wymagania
  • Wkształcenie wyższe, najlepiej finansowe/ekonomiczne
  • Przynajmniej 4 letnie doświadczenie w finansach/SSC
  • Dobra znajomość zasad księgowości (sprawozdania finansowe, praktyczne wykorzystanie kont teowych, przychody i koszty)
  • Znajomość dokumentów księgowych
  • Doświadczenie w komunikacji z klientami wewnętrznym i zewnętrznym
  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Język włoski na poziomie min. B2
  • Silna orientacja na obsługę klienta (kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi, proaktywne podejście do problemów klientów).
  • Inicjatywa w proponowaniu usprawnień i zmian procesowych, elastyczność przy proponowanych zmianach (proces, oprogramowanie, back up)
  • Autonomia w działaniu, dobre zarządzanie czasem pracy
  • Gracz zespołowy

Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Hybrydowy model pracy
  • LuxMed, karta multisport (współfinansowana przez pracodawcę), dofinansowanie dojazdu do pracy, plan emerytalny PPE
  • Indywidualny plan rozwoju, szkolenia i zasoby związane z rozwojem zawodowym
  • Zróżnicowane i integracyjne miejsce pracy - cenimy otwartość i autentyczność oraz wierzymy w siłę feedbacku
#1164532
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Produkcja
Hely
Wroclaw
Szakterület
Finanse i Księgowość
Szám:
1164532

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Jakub Korzycki, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Wroclaw
Hays, ul. Łaciarska 4b

Telefon: 661 436 978