AKPiA Engineer

I&C | AKPiA | Design | Electrical | Instrumentation&Control
Naszym Klientem jest jedna z wiodących na świecie firm doradczych i inżynieryjnych. Świadczy ona usługi doradcze i zapewnia rozwiązania inżynieryjne na bardzo wysokim poziomie, jak również profesjonalnie zarządza projektami w zakresie energetyki zawodowej, projektów gazowych oraz źródeł odnawialych.

Z racji zwiększonej ilości projektów, firma poszukuje osoby zainteresowanej rolą Inżyniera AKPiA do swojego biura projektowego w Warszawie lub Gdańsku.

Obowiązki:

  • Koordynacja prac i współpraca w ramach multidyscyplinarnych zespołów projektowych oraz komunikacja z klientami dla projektów energetycznych i przemysłowych (energetyka zawodowa, gazowa, RES, offshore, onshore);
  • Przygotowanie i rozwój projektów (np. studia wykonalności, koncepcje techniczne, uzyskiwanie pozwoleń, zabezpieczenie lokalizacji pod projekt, pre-FEED/FEED etc.);
  • Wykonywanie analiz na potrzeby przygotowania projektów;
  • Wsparcie przy ofertowaniu i w procesach przetargowych;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka i robotyka bądź pokrewne);
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w projektowaniu systemów automatyki dla przemysłu;
  • doświadczenie w przygotowaniu projektów AKPiA;
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej;
  • bardzo dobra znajomość AutoCAD;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość oprogramowania Eplan lub podobnego wspierającego proces projektowania instalacji AKPiA;
  • dobra znajomość języka angielskiego;

W zamian Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość skorzystania z benefitów takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe bądź kursy językowe. Decydując się na współpracę przyszli pracownicy mają możliwość wzięcia udziału w naprawdę interesujących i różnorodnych projektach, jakie firma realizuje dla renomowanych klientów.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
#1170038
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Przemysł energetyczny i wydobywczy
Location
Warszawa
Specialism
Budownictwo
Ref:
1170038

Talk to a consultant

Talk to Joanna Golda, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 785 557 826