Administrative Assistant

#administracja #asystent #asystentka #officesupport #administrativeassistant
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Osoby na stanowisko:

Asystent/ka ds. administracyjnych

Osoba na tym stanowisku będzie m.in. odpowiedzialna za wszelkie prace administracyjne oraz obsługę systemów operacyjnych.

Zadania:
  • dbanie o poprawny obieg dokumentów
  • odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
  • organizacja konferencji wirtualnych, spotkań branżowych oraz podróży służbowych
  • współpraca z biurami zewnętrznymi
  • współpraca z firmami świadczącymi profesjonalne usługi dla firmy, np. firma kurierska
  • archiwizacja dokumentów
  • wystawianie oraz procesowanie faktur

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w administracji biurowej i/lub na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • dostępność w pełnym wymiarze godzin od poniedzialku do piątku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1)
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, sumienność, dokładność, rzetelność
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w dynamicznej branży
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Warszawie (Mokotów). #1162360
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Temporary
Industry
Technologia & Usługi internetowe
Location
Warszawa
Specialism
Administracja
Ref:
1162360

Talk to a consultant

Talk to Adriana Grzeszczyk, the specialist consultant managing this position, located in Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telephone: 661851093