Accountant with French

Finance, Accountant, Ksiegowy, French, English
Opis firmy:
Naszym klientem jest przedsiębiorstwo, które świadczy usługi w zakresie technologii informatycznych, outsourcingu jak i konsultingu.

Obowiązki:
-Monitorowanie i rozliczanie kont przejściowych,
-Generowanie i dostarczanie zestawień sald klientów,
-Terminowe księgowanie transakcji na kontach,
-Obsługa standardowych operacji wnioskowania gotówkowego oraz czynności rozliczeniowych na rachunkach klientów,
-Obsługa wyciągów bankowych i pobieranie informacji o płatnościach,

Wymagania:
-min. 1 rok doświadczenia w obszarze Księgowości/Finansów,
-Mile widziane wykształcenie finansowe,
-Znajomość j. angielskiego na poziomie min.B2 + j. francuski (B2),

Co zyskujesz?
Atrakcyjne zarobki, szerokie możliwości rozwoju jak i pracę w międzynarodowym środowisku.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Bankowość & Usługi Finansowe
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1157013

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Michalina Gregorczyk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków
Hays, al. Pokoju 5

Telefon: 12 201 36 61