SEO with English

SEO Specialist
Świetna oferta – SEO Specialist (Hybryda) Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko - SEO Specialist, w Katowicach.

Obowiązki:
  • pisanie atrakcyjnych, zwięzłych treści marketingowo-sprzedażowych,
  • tworzenie strategii efektywnego rozwoju kampanii Google Ads,
  • rozszerzanie zakresu i poprawianie współczynników konwersji reklam poprzez testowanie słów kluczowych, odbiorców oraz treści komunikatów,
  • testowanie i współtworzenie stron docelowych zoptymalizowanych pod konwersję z reklam płatnych,
  • rozwój narzędzi do automatycznego śledzenia efektywności kampanii,
  • monitorowanie budżetu i zwrotu z inwestycji,
  • monitorowanie trendów i analizowanie rozwiązań w serwisach konkurencji
  • tworzenie raportów dla zespołu i Zarządu.

Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads.
  • umiejętność zarządzania i organizacji dużej liczby kampanii o szerokim zakresie tematycznym produktów lub usług,
  • umiejętność znajdowania rozwiązań, testowania i wyciągania wniosków,
  • dobra znajomość Google Analytics i MS Excel,
  • dokładność, sumienność, oko do szczegółów.

Dodatkowym atutem będzie:
  • posiadanie certyfikatów Google Ads i Google Analytics,
  • praktyczna znajomość instrukcji Select w języku SQL,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii na Facebooku.

Proponujemy:
  • pracę w największym w Polsce serwisie ze zleceniami i zamówieniami od firm i osób prywatnych,
  • zdobycie praktycznego doświadczenie w zakresie Growth Hacking’u, metodologii Lean Startup i Scrum,
  • możliwość współtworzenia nowatorskich rozwiązań,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,
  • praca w modelu hybrydowym,
  • ,świeże owoce, pyszną kawę, imprezy integracyjne i świetną atmosferę pracy,
  • elastyczny czas pracy, 8h dziennie, od poniedziałku do piątku,

Zachęcamy do nadesłania swojego CV!
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Technology & Internet Services
Location
Wroclaw
Specialism
Customer Services
Ref:
1157514

Talk to a consultant

Talk to Kacper Majda, the specialist consultant managing this position, located in Katowice
Hays, ul. Chorzowska 6

Telephone: 785506350