Office Assistant with English

Jeśli znasz język angielski i szukasz nowych wyzwań - APLIKUJ!

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w centrum Krakowa poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Obowiązki:
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami biznesowymi w języku angielskim;
  • Weryfikowanie i rozwiązywanie zgłaszanych kwestii administracyjnych;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min C1);
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz nastawienie na wysoką jakość realizowanych działań;
  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta.

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Szerokie możliwości rozwijania umiejętności zawodowych;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość rozpoczęcia kariery w międzynarodowym środowisku.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów APLIKUJ!
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy:
Stała
Branża/Sektor
Przemysł energetyczny i wydobywczy
Lokalizacja
Kraków
Obszar specjalizacji
Business Services
Nr ref.:
1138610

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Anna Kowal, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Kraków

Hays, Al. Pokoju 5

Telefon: 122984652