Menu Wyszukiwanie

Prawnik ds. Nieruchomości

Prawnik, Prawnik ds. Nieruchomosci.

Dla naszego Klienta - jednego z największych ogólnopolskich deweloperów, notowany na Rynku Głównym GPW - w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Prawnik ds. Nieruchomości.

Obowiązki:
Uczestniczenie w postępowaniach administracyjnych dotyczących inwestycji prowadzonych przez spółkę, w szczególności ws. pozwoleń na budowę, warunków zabudowy itp. Bieżące doradztwo prawne spółki ze szczególnym uwzględnieniem obsługi w zakresie umów sprzedaży lokali, w tym umów deweloperskich, a także przygotowanie innych umów oraz dokumentów związanych z realizacją inwestycji, doradztwo prawne w procesie transakcji zakupu nieruchomości, sporządzanie prospektów informacyjnych dotyczących przedsięwzięć deweloperskich, prowadzenie korespondencji z Klientami, współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi oraz kancelariami notarialnymi, sporządzanie umów (o roboty budowlane, prace projektowe, nadzór inwestorski), opinii, raportów i pism.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe - prawo, nieruchomości. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w branży deweloperskiej, nieruchomości) praktyczna znajomość zagadnień będących przedmiotem obowiązków, prawo jazdy kat. B, samodzielność, odpowiedzialność, łatwość w redagowaniu tekstów, gotowość do szybkiego podjęcia pracy.

Nasz Klient oferuje stabilną pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju.

podsumowanie

Rodzaj pracy:
Stała
Branża
Nieruchomości
Miejsce pracy
Katowice
Obszar
Prawo i Podatki;Nieruchomości
Nr ref.:
1101632

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Anita Spiewok, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Katowice

Hays, ul. Chorzowska 6, Katowice, Katowice, 40-101